ЗІНЧЕНКО зупиняє БАВАРІЮ і змушує АРТЕТУ визнати помилки / Надскандальний (не)пенальті в історії ЛЧ

Лондонський Арсенал попри передматчеві прогнози ледь вдалося зберегти нічию у протистоянні зі мюнхенською Баварією (2:2) в рамках чвертьфіналу Ліги Чемпіонів. Попри швидкий гол від Сака, гармаші до перерви пропустили двічі після чого Артеті довелось визнавати власну помилку і випускати на поле Олександра Зінченка та Габріеля Жезуса, які повністю змінили малюнок гри. Бразилець узагалі записав на себе асист, віддавши пас на ще одного гравця, що з’явився із лави запасних – Леондро Троссара. До вашої уваги, огляд першого поєдинку чвертьфіналу Ліги Чемпіонів. 00:00 – початок 00:33 – холоднокровність Зінченка перевернула матч проти Баварії 02:00 – теплі стосунки із Артетою і відсутність конкуренції з боку Ківьора 05:13 – у першому таймі лівий фланг Арсенала був відсутній 12:40 – відсутність критики на адресу Бена Вайта і упередженість до Зінченка 17:25 – Артета свідомо пішов на нічию 18:59 – свідома гра рукою Гебріела і не призначений пенальті у ворота Райї 24:59 – 90+5 – фанати Арсенала впевнені, що Нойєр збивав Сака. Де пенальті? Підтримуй український футбол разом з Favbet:
#арсенал , #зічнекно, #артета, #голи #лігачемпіонів #гналбі #райя #сане #томастухель #мікаельарета #футбол24 #котів #олександр #якубквьор