Асеновградски баири - 80 км планинско бягане и моето първо злато / Asenovgradski bairi 2024

Само две седмици преди това състезание, успях да взема първото си сребро на Коджа Кая 75км, а сега се случи нещо което всъщност никога не съм подозирал, че ще ми се случи - спечелих първото си злато 🥇 и то не къде да е а именно на Асеновградски баири, мястото където преди точно две години бягах за първи път в живота ми. Тогава, през 2022-ра участвах на 20 км дистанцията, класирайки се на 38мо място, през 2023-та година участвах на 50 км дистанцията завършвайки на 9то място и през тази година се пуснах на новата 80 км дистанция и успях да стана първи. Не можах да скрия радостта на финала, всъщност не съм се и опитвал 🥳 Изобщо, целият ден и дори денят преди това бяха изпълнени с емоции. Огромно благодаря на всички които повярваха в мен и ми повтаряха, че съм техен фаворит, а аз се съмнявах и мисля, че само аз не вярвах в себе си. Всъщност дори все още се чудя как се случи това, дали просто извадих късмет или наистина имам такъв прогрес. Ще се радвам да е второто защото тежките изпитания за мен тъкмо започват. 00:00 Интро 00:37 Денят преди състезанието 03:06 Денят на Асеновградски баири и старт 42:45 Финал, награждаване и радост ====Strava активност==== Asenovgradski Bairi 80km 🥇 -   / strava   ====Социални мрежи==== Facebook:   / adventurepeter   Instagram:   / instapetargram   TikTok:   / adventurepeter   Strava:   / strava   Уеб страница: