САРНИ. ДУБРОВИЦЯ. РОКИТНЕ. ВОЛЕЙБОЛ

20 лютого 2021 року у спорткомплексі "Сарни-Арена" відбулися зональні змагання кубку області з волейболу серед чоловічих збірних команд об’єднаних територіальних громад. У кубку брали участь 10 команд з ОТГ Сарненського району. Згідно жеребкування команди розподілені на 3 групи, переможці з яких виходили у фінал. У І групі переможець не був визначений до останньої гри. Так, волейболісти Немовицької та Рокитнівської ОТГ почергово переграли команд Клесівської та Старосільської ОТГ 2-0 та 2-1, а між собою фортуна була на боці Рокитнівської ОТГ (команда «Полісся»), які перемогли немовичан у вирішальній партії 2-1 та вийшли з групи. Команда Клесівської ОТГ задовільнилася ІІІ місцем в групі, перегравши Старосільську ОТГ 2-0. У ІІ групі перше місце посіла команда Сарненської ОТГ, яка почергово здолала волейболістів з Дубровицької та Вирівської ОТГ по 2-0, на ІІ місці розмістилася команда Дубровицької ОТГ, яка перемогла Вирівську ОТГ 2-0. У ІІІ групі перемогу здобули волейболісти «Полісся» (Рокитнівська ОТГ), які перемогли чоловіків з Миляцької та Висоцької ОТГ по 2-1, в свою чергу Миляцька ОТГ переграла Висоцьку ОТГ 2-0 та посіла ІІ місце в групі. А у фіналі спортсмени Сарненської ОТГ переграли дві команди з Рокитнівщини - "Надію" 2-1 та "Полісся" 2-0 і виборола єдину путівку у фінал. Між рокитнівчанами, кращою виявилася команда «Полісся», яка здолала «Надію» 2-1. Вітаю сарненських волейболістів з перемогою та бажаю успіхів у фіналі!