Жести суддів у волейболі./Модуль Волейбол.

Рекомендовані відео    • Техніка безпеки на уроках волейболуДи...      • Історія  розвитку українського волейб...      • Стійка волейболіста/ Техніка переміще...      • Верхня пряма подача/Силова подача у с...      • Прийом м'яча/Модуль Волейбол@expectat...      • Жести суддів у волейболі./Модуль Воле...      • Волейбол/Тактика захисту @expectationB      • Техніка нападаючого удару в волейболі...      • Нижня бокова подача в волейболі(5,6кл...      • Нижня пряма подача в баскетболі.Диста...   Судді повинні показувати офіційними жестами причину їхнього свистка (характер помилки, зафіксованої свистком, або мета дозволеної перерви). Жест повинен витримуватися деякий час і якщо він показується однією рукою, то рука відповідає стороні команди, яка зробила помилку або запит. Лінійні повинні показувати офіційними сигналами прапором характер зафіксованої помилки та деякий час витримувати сигнал. 00:33 1. Дозвіл подавати. 1-й суддя дозволяє подачу після перевірки того, що обидві команди готові грати, і той, хто подає, володіє м’ячем 00:52 2.Команда, що подає. Якщо помилка зафіксована свистком 1-го судді, він має показати у такому порядку: команду, яка подаватиме характер помилки гравця(ів), який припустився помилки (при необхідності) Якщо помилка зафіксована свистком 2-го судді, він має показати: характер помилки гравця(ів), який припустився помилки (при необхідності) команду, яка подаватиме, слідом за жестом 1-го судді 01:00 3.Зміна майданчиків. Після кожної партії команди змінюються майданчиками, крім вирішальної партії У вирішальній партії, як тільки лідируюча команда набирає 8 очок, компанії без затримки міняються майданчиками, і позиції гравців залишаються тими самими. Якщо зміна не була зроблена після досягнення лідируючої командою 8 очок, вона повинна бути зроблена відразу, як тільки виявлено цю похибку. Рахунок, досягнутий на момент, коли така зміна проводиться, залишається тим самим. 01:10 4.Перерва.Тайм-аут. 01:25 5.Заміна. 01:33 6.Попередження за неправильну поведінку. 01:42 7.Зауваження за неправильну поведінку. 8.Видалення. 01:47 9.Дискваліфікація. 02:32 10.Кінець партії (або матчу). 02:56 12.Затримка під час подачі. 03:12 13.Помилка при блокуванні або заслін. 03:30 14.Позиційна помилка або помилка під час переходу. 03:52 15.М’яч у «майданчику». 04:00 16.М’яч “за”. 04:10 17.Захоплення. 04:20 18.Подвійне торкання. 19.Чотири удари. 04:40 20. Торкання з іншого боку сітки. 21.Помилка під час атакуючого удару. 05:17 22.Перехід на майданчик суперника. 23.Взаємна помилка або перегравання. 05:33 24.Спірний. 06:05 25.Попередження та зауваження. Жести лінійних суддів