Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) 2:1, 22 кръг - сезон 2021/22 | 05.03.2022 (РЕПОРТАЖ)

Ботев победи Локомотив с 2:1 като домакин в 114-то дерби на Пловдив. Мачът бе част от 22-ия кръг на efbet Лига. В 57-та минута Георги Аргилашки спаси дузпа на Димитър Илиев. Виктор Генев (76) откри за "канарчетата", а Джак Лейн (85) удвои със своя дебютен гол. Димитър Илиев намали изоставането на гостите в последната минута на редовното време. РЕПОРТАЖ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) 2:1, 22 кръг - сезон 2021/22 | 05.03.2022 🕒 Важни моменти / Timestamps: 00:00 - начало на видеото 04:22 - Антоан Бароан с уникално изпълнение, но голът е отменен заради засада 05:52 - дузпа в полза на Локомотив (Пловдив) 06:47 - Димитър Илиев пропуска да се разпише от дузпа 07:40 - 1:0 за Ботев (Пловдив), гол на Виктор Генев 08:42 - 2:0 за Ботев (Пловдив), Джак Лейн удвоява резултата 09:56 - Локомотив (Пловдив) връща едно попадение чрез Димитър Илиев ✅ Абонирайте се за канала, за да следите всичко най-интересно в българския клубен футбол →
✅ 🔊 Плейлисти по отбори и сезони може да намерите тук →
⭐ Ключови думи / Hashtags: #ботевпловдив #локомотивпловдив #ефбетлига #репортаж #botevplovdiv #lokomotivplovdiv #efbetleague #highlights ► TikTok →   / bgfootballtv   ►Всички права принадлежат на съответните им собственици. / All rights belong to their respective owners.