Ботев (Вр) - Ботев (Пд) 1:1, IV кръг - сезон 2021/22 | 16.08.2021 (РЕПОРТАЖ)

Ботев (Враца) и Ботев (Пловдив) не успяха да се победят, завършвайки при резултат 1:1 в мач от четвъртия кръг на efbet Лига. Атанас Илиев поведе тима си към успяха с безмилостен завършващ удар в 44-та минута. Костадин Ничев изравни в 53-та минута, също с чудесен гол. РЕПОРТАЖ: Ботев (Вр) - Ботев (Пд) 1:1, IV кръг - сезон 2021/22 | 16.08.2021 🕒 Важни моменти / Timestamps: 00:00 - начало на видеото 01:46 - 1:0 за Ботев (Пловдив) 02:50 - 1:1 след изравнително попадение на Ботев (Враца) ⏬ АБОНИРАЙТЕ СЕ за още... / SUBSCRIBE for more... ⏬ [    / @bgclubfootball   ] TikTok →   / bgfootballtv   ⭐ Ключови думи / Hashtags: #ботеввраца #ботевпловдив #efbetleague #firstleague #highlights #първалига #ефбетлига #репортаж #botevvratsa #botevplovdiv ►Всички права принадлежат на съответните им собственици. / All rights belong to their respective owners.